شکلات سفارشی

شکلات سفارشی راندولا محصول دست ساز صنایع شکلات راندولا است که به سفارش و با انتخاب شما مشتریان عزیز در حجم مورد نظر شما تولید می گردد. در تولید شکلات سفارشی راندولا نام، لوگو و یا طرح مورد نظر شما بر روی شکلات حک میگردد. امکان انتخاب رنگ، سایز، بسته بندی و حتی طعم شکلات برای شما میسر میباشد.

مشاورین و متخصصین ما شما را جهت داشتن بهترین انتخاب یاری خواهند نمود. شما میتوانید از شکلات های سفارشی راندولا با امکان درج لوگو شرکت یا سازمان خود جهت هدیه به مشتریان و کارمندان بهره ببرید.همچنین امکان استفاده تبلیغاتی از این شکلات ها جهت پذیرایی از میهمانان در سمینارها و جلسات را دارید.

هدیه ای شگفت انگیز در جشن تولد، سالگرد ازدواج، مراسم عروسی، ولنتاین، جشن های مخصوص کودکان و نوزادان و دیگر مراسم های خاص. شما میتوانید با درج نام و طرح و بسته بندی های خاص خود از شکلات سفارشی راندولا در این مناسبت ها استفاده نمایید.همچنین در اعیاد مختلف ملی و مذهبی مانند روز مادر، پدر و عید نوروز میتوانید با شکلات سفارشی راندولا پذیرای عزیزان خود باشید.

خواست و سلیقه شما در کلیه مراحل تولید شکلات های سفارشی راندولا در نظر گرفته می شود. همکاران ما در کمترین زمان ممکن محصول نهایی با بالاترین کیفیت را تولید خواهند نمود. استفاده از مواد اولیه با کیفیت، دقت و تجربه در تولید محصول، بسته بندی خاص و زیبا و توجه کامل به نیاز مشتری همواره موجب رضایت مشتریان از ما بوده است.

با شکلات سفارشی راندولا در انجام امور تبلیغاتی و برپایی جشن های خود خاص و متفاوت باشید .