درباره راندولا

درباره راندولا

صنایع شکلات راندولا پارس از تیرماه سال ۱۳۸۶ در شهر مشهد آغاز به کار کرد. اولین محصول راندولا  – شکلات سنگی – برای اولین بار در ایران توسط متخصصین این مجموعه تولید گردید. این محصول مورد استقبال بسیاری از دوستداران شکلات قرار گرفت.

به لطف پروردگار، شکلات راندولا توانست با کمک مدیریت توانا و متخصصین با تجربه خود در صنعت شکلات، گام های استواری جهت پیشرفت این صنعت در کشورمان بردارد.

راندولا میکوشد هر روز با روز قبل خود به رقابت بپردازد نه با دیگر تولیدکنندگان. اعتقاد ما براین است که پیشرفت هر مجموعه در گرو عزم جمعی جهت استفاده از تمام امکانات و استعدادها میباشد. در این راستا پرسنل راندولا تمام تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف این مجموعه بکار میگیرند.

بیش از ۴۰ نوع محصول راندولا و چندین هزار مشتری نتیجه همکاری پرسنل متعهد و توجه به نظرات سازنده متخصصین آگاه و خبره در صنایع شکلات راندولا میباشد. رضایت مشتریان پشتوانه ای بزرگ جهت برداشتن گام هایی بلند به سوی اینده ای بهتر و پیشرفت روز افزون مجموعه راندولا است.

کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب، همچنین قیمت قابل رقابت و مناسب باعث شده امروزه صنایع شکلات راندولا پارس سهم قابل توجهی از بازار داخل را به محصولات خود اختصاص دهد. این مجموعه همچنین حجم قابل توجهی از بازار کشورهای همسایه را نیز از ان خود کرده است. راندولا بی وقفه جهت دسترسی به بازارهایی دورتر و جهانی شدن در تلاش است.

استفاده از خلاقیت، نوآوری و تخصص در تولید، بسته بندی و ارایه خدمات متفاوت جهت رضایت مندی مشتریان از دلایل تمایز این مجموعه با دیگر همکاران خود میباشد. هدف این مجموعه رضایت روز افزون شماست، مادامی که بتوانیم شکلاتی خوش طعم و با کیفیت را به دست مشتریان خود برسانیم، می توانیم به عنوان یک مجموعه موفق از تلاش هایمان در بخش تولید یاد کنیم.